Msn Kaydol, Msn Hesabı Aç

Msn, yani  microsoft hesabı, artık günümüzde sosyal paylaşım siteleri, ticari işlerde, resmi işlerde istenilen bir elektronik posta adresidir. Bilmenizi isterim ki elektronik e-postanız olmadan bu işlerinizi yürütemezsiniz. Mesela facebook, twitter, netlog, ınstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde hesap sahibi olamazsınız. Bende size bu msn’ye nasıl kayıt olacağınızı anlatacağım. İnternetteki bilgi kirliliğini bir kenara bırakarak size sade bir şekilde anlatacağım. Bu teknikleri uygulamak sadece 5 dakikanızı alacaktır. Şimdi sizi yazacaklarım hakkında bilgilendirdikten sonra, Msn kaydol, Hotmail kur, Msn aç, outlook hesabı aç, gibi soruların yanıtını indireceğim resimlerle sade ve kısa anlatacağım. dilerseniz hemen başlayalım. Aşağıdaki resimlere bakarak neler yapmanız gerektiğini yazacağız.

Öncelikle bu yazıya tıklayarak Msn Kayıt olma sayfasına gidin.

Yeni E-posta : Bu alan doldurulurken size önerim, herkesçe okunabilen, çok çabuk kavranabilen  bir nick seçerseniz ilerideki aşamalarda rahat edersiniz. Çünkü telaffuzu zor olan bir nick seçtiğiniz zaman, insanlara adresinizi verirken bir kaç kere tekrarlamak zorunda kalırsınız. Seçtiğiniz isim daha önce başkaları tarafından kullanılıyor olabilir. Sizde kendinize uygun bir isim bulana kadar deneyin. Bu bölümden sonraki bölüm, outlook.com yazılan yeri tıklayıp hotmail. com olanını seçin. Hotmail. com genelde en çok kullanılan şeydir. Sizinde bunu seçmeniz size daha kolaylık sağlayacaktır.

Parolanızı Oluşturun: Yukarıdaki bölümlerden sonra buraya geldiniz ise, zor kısımları atlattınız demektir. Bu bölümde parolanızı oluşturun. Parolanız harfler ve sayılardan olursa güvenirliği daha iyi olacaktır. Hatta harflerden birinin büyük diğerlerinin küçük olması daha iyi olacaktır. Parolanız en az sekiz karakterden oluşmalıdır, bunu unutmayın!

Msn Kaydol, Msn Aç

Ad ve Soyad: ilk önce ad yazılan yere adınızı yazın. Gerçek adınızı yazmanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü ileriki aşamalarda hesabın size ait olup olmadığını rahat bir şekilde ispat edebilirsiniz. Adınız yazın bölümünü yazdıktan sonra , soyad yazılan yere soyadınızı yazın.

Msn Kaydol, Msn Aç

Ülke/Bölge: bu bölüme karışmayın. Çünkü hangi ülkeden başvurursanız o ülke seçilmiş olacaktır. Ama yinede kontrol etmenizde fayda var.

Doğum Tarihi: Doğum tarihinizi gün, ay ve yıl şeklinde buraya girerek yazın. Yine belirteyim, gireceğiniz doğru bilgiler, hesabınız için ileride sorun  teşkil etmeyecektir.

Msn Kaydol, Msn Aç

Ülke Kodu : Türkiye’nin ülke kodu 90’dır.

Telefon Numarası: Telefon numaranız olmasa ikinci bir hesabınızın olması gerekmektedir. Örneğin şifrenizi unutmanız durumunda, tekrar şifre isterseniz ikinci hotmail hesabınıza şifre gönderilir. Ama telefon numaranız bulunursa size sms olarak yeni şifre gönderilir. Bunun için telefonunuzu buraya yazın. Ülke kodu zaten önceden belirlenmiş ve yazılmış olacaktır oraya karışmanıza gerek yoktur.

Msn Kaydol, Msn Aç

Posta Kodu: Size şunu diyebilirim ki çoğu insanın en çok zorlandığı bölüm burasıdır. Çünkü bir çok insan oturduğu yerin posta kodunu bilmemektedir. Şimdi buraya atacağım linkten posta kodunuzu rahatlıkla bulabilirsiniz. POSTA KODUNU ÖĞREN Bu butona tıklayarak posta kodunuzu öğrenin ve bu bölüme yazın.

Cinsiyet: Cinsiyetinizi seçiniz. Kız veya erkek

Şimdi bunlar microsoft hesabı açmak için sizden istenen asıl bilgilerdir. Bunları başarılı bir şekilde doldurdunuz, şimdi sıra yardımcı olabilecek bilgilere sıra geldi. Bu bilgiler ileride şifrenizi unutmanız yada başka sorunlarla karşılaşmanız durumunda size bu sorunları çözmede rahatlık sağlayacaktır. Dilerseniz şimdi bu bölümü de anlatıp bitirelim bu işi. Hotmail aç hotmail kur outlook hesabı

Diğer E-posta Adresi: Yukarıda da belirtiğim gibi başka bir msn hesabınız varsa bunu buraya yazmanız, her hangi olumsuz bir durumda size daha kolaylıklar sağlayacaktır. msnye kaydolmak kısadan msnye kayıtolmak

Bu bölümün altındaki karakterleri yazıldığı gibi oraya yazın. Bunu yazdıktan sonra microsoft hizmet sözleşmesini kabul et butonuna basarak sözleşmeyi kabul edin. Bunların hepsini oluşturduktan sonra HESAP OLUŞTUR butonuna basın. Tebrikler! Artık Msn, hotmail hesabınız oluşturuldu.

18 Yorum

 • Aslı

  Mart 13, 2018

  Çok kolay kaydoldum bu kadar beklemiyordum

  Reply
 • Anonim

  Mart 13, 2018

  Çok güzel olmuş elinize sağlık

  Reply
 • Eren

  Mart 13, 2018

  Açıklama gayet iyidir teşekkürler admin

  Reply
 • Umar

  Mart 13, 2018

  Elinize ve Emeğinize sağlık güzel olmuş.

  Reply
 • Mesut

  Mart 13, 2018

  Kolay oldu teşekkürler

  Reply
 • Tarık

  Mart 13, 2018

  Vayyyyyy be hayatta beceremem dedim valla oldu hrmde çok kolay oldu

  Reply
 • Mine

  Mart 13, 2018

  Harika anlatım çok çok çok teşekkür ederim.

  Reply
 • Orhan

  Mart 13, 2018

  Yeni kaydoldum çok teşekkür ederim burdan paylaşım yaparak bize yardımcı oldugunuz için

  Reply
 • admin

  Mart 13, 2018

  Sizlere yardımcı olmaktan dolayı çok mutluyum arkadaşlar
  Eğer Kayıt yapamayan olursa yorum kısmında belirtsin ben yardımcı olacam

  Reply
 • Aziz

  Mart 14, 2018

  Kayıt oldum Teşekkür edrm?? admin..

  Reply
 • Aziz

  Mart 14, 2018

  Kayıt oldum admin Teşekkür edrm??

  Reply
 • Hüsam

  Mart 14, 2018

  Hesap actim tsk ederim bide bisey soracagim msn ile hotmail ayni şeymi acaba?

  Reply
  • admin

   Mart 14, 2018

   Evet aynıdır Hüsam bey

   Reply
 • Zehra

  Mart 17, 2018

  Ben kayıt olamıyorum yardımcı olabilirmisiniz

  Reply
 • murat

  Mart 17, 2018

  iyi kaydoldum sonunda

  Reply
 • Mehmet

  Mart 23, 2018

  Basarili bir kayit oldum tsk admin

  Reply
 • Sevda

  Mart 27, 2018

  Gayet başarılı bir anlatım ve çok kolay oldu

  Reply
 • Ferhat

  Nisan 20, 2018

  Tebrikler güzel yönlendiriyor ve kolayca kayıt olabilme sağlıyor Teşekkürler

  Reply

Bir Cevap Yazın